Język / Language
Czas i koszty dostawy

Czas dostawy

LULALY dokłada wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Kupujących w możliwie jak najkrótszym czasie.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu (tę informację można znaleźć na karcie produktu).

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Wysyłka realizowana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (jeśli produkt jest na magazynie, w przeciwnym razie informacja taka zawarta jest na stronie produktu). UWAGA! Płatność tradycyjnym przelewem może wydłużyć czas realizacji nawet o 3 dni. 

Przelewy tradycyjne prosimy realizować na numer konta firmowego: LULALY Ewa Makowska, nr konta 50 1020 5558 1111 1244 2100 0482 podając w tytule numer zamówienia.

 

Dostawy realizujemy firmami kurierskimi, które zwykle potrzebują 2-3 dni roboczych na dostarczenie przesyłki pod wskazany adres.

Na czas dostawy produktu składają się więc 3 zmienne: czas księgowania przelewu na koncie LULALY, termin dostępności produktu oraz dostawa firmą kurierską.

UWAGA! Skuteczne doręczenie jest możliwe tylko w przypadku podania kompletnych informacji adresowych przez Kupującego.

 

Koszty dostawy

 
Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy bez względu na ilość zamówionych produktów (przy przesyłce do 30kg).
 
Koszt ten zależy od wybranej formy płatności, gdyż ze względu na bezpieczeństwo przesyłek, korzystamy wyłącznie z usług firm kurierskich.
 
Przesyłka w Polsce (do 30kg):
Płatność on-line lub przelew - 15,00 PLN
Płatność za pobraniem - 20,00 PLN
Zamówienia o wartości powyżej 350,00 PLN - wysyłka gratis
 
Przesyłka w UE i do Wielkiej Brytanii (do 10kg):
Płatność on-line lub przelew  - przed dokonaniem przelewu, proszę skontaktuj się z nami w celu ustalenia kosztu przesyłki
Płatność za pobraniem - nie realizujemy dostaw zagranicznych z tą formą płatności
 
 

Zapraszamy do pachącego świata LULALY!

 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz jako pierwszy otrzymywać informacje o nowościach w naszej ofercie i promocjach. Dla naszych Subskrybentów mamy specjalne oferty :) ZAPRASZAMY!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl